DELİKANLI GİBİ HİLE KULLANDIK BAN YEDİK

8 Kas 2017
12
1
3
24
Delikanlı gibi söylüyorum. Hile kullandık ve ban yedik. Serverin ilk haftası legal şekilde oynadık, fakat o kadar sinir bozucuydu ki. Neredeyse herkes koxp kullanıyordu. İllallah ettik ve aldık koxpumuzu. Muhtemel sonuç olarakta ban yedik. Harcadığımız para kc vs herşey boşa gitti fakat üzüldüğüm kısım burası değil. Ne ekiplerin hile videosu ne magelerin hile videosu atıldı şu foruma hiç bir yaptırım olmadı. En çok o üzüyor insanı.

Nickler : MIRZAAAAAAAA
RandyCrafTTTTTTTT
TedBundYYYYYYYYY

31 Eki 2019
7
0
2
afyon
İllegal oyuna kesinlikle karşıyız. Fakat bazı konularda sana hak vermemek elde değil magelerin bir çok videosu atıldı petro ekibinin priestlerinin adamlar hala oyunda ve hala ban yemiyorlar..

28 Tem 2019
252
9
17
istanbul
Hilenin magesi melesi olmaz ama net bir sekilde söylüyorum kullananların ecdadını s.... özellikle mele priestlerinden bıktık usandık türk hava yolları gibi uçarak geliyorlar

8 Ağu 2017
83
10
16
27
Delikanlı gibi söylüyorum. Hile kullandık ve ban yedik. Serverin ilk haftası legal şekilde oynadık, fakat o kadar sinir bozucuydu ki. Neredeyse herkes koxp kullanıyordu. İllallah ettik ve aldık koxpumuzu. Muhtemel sonuç olarakta ban yedik. Harcadığımız para kc vs herşey boşa gitti fakat üzüldüğüm kısım burası değil. Ne ekiplerin hile videosu ne magelerin hile videosu atıldı şu foruma hiç bir yaptırım olmadı. En çok o üzüyor insanı.

Nickler : MIRZAAAAAAAA
RandyCrafTTTTTTTT
TedBundYYYYYYYYY

KNK siz ciddimisiniz :D:D:D

14 Mar 2018
74
16
8
Adamsınız hocam, en azından çıkıp yalan yere ağlamıyorsunuz. Yazı için de elinize sağlık. Şerefsizler hile kullanıp kullanıp oynuyorlar, yönetim bile bile göz yumuyor. Size en yakın örnekten bahsedeyim. Fullcontact clanı... bunlar daha aynı anda nova düşemeyecek kadar ezikler ama çılgınlar gibi np kasıyorlar. Kendi kendime bunlar daha nova düşemiyor nasıl np kasıyorlar diyordum. Dün akşam 19:10da moradon c3’de oyunu bıraktım parayı da yok ettim item alıp yakarak tam o sırada ne görsem??? Fullcontacttaki kareli dragonlu mage şu an nickini hatırlamıyorum + basıyor ama arada relog atıyor buraya kadar sorun yok. Fakat relog süresi 1sn bile sürmeyince hmm diyorsunuz :) adam saniye sürmeden relog atıyor, sürekli aynı rotasyonda anvil ve npc arasında gidip geliyor ve bu adamda kareli dragon var :) şimdi koxptaki oyundan çıkmadan relog olayınız hepimiz biliyoruz, bu adam koxp kullandığı halde haftalardır oynuyor ve kareli dragon çıkaracak kadar da np kasmış bu koxpla :) bu sadece en son tanık olduğum olay. Bunun gibi niceleri var, lr ice tutmama özelliğini kullanan ayrı sh wh kullanan ayrı, lan biz pkda warrior ile adamı kendine çekeni gördük :) okçu pk meleeye daldık adam arkadaşı yanına çekip kesti :) baya bildiğin çekti bak en az 25-30metre vardı arada des atma yok kurian yok :) yönetim bariz şekilde birilerine göz yumuyor. Deathko bizim için bitmiştir benim için bu ekibin bulunduğu herhangi bir server bundan sonra oynanmayacak diyebilirim. Oynayan kendisi bilir...
yapılan kayırmalar bir yana, göz yummalar bir yana enayi yerine konuyoruz. Bizler kc çekip oyuna bir hevesle başlıyoruz fakat iki gün sonra bir de bakıyoruz birilerine bedava premium vs veriliyor, biz elle ya da genie ile kasmaya çalışırken adam onlarca katını koxp ile pıtır pıtır kasıyor... bİr değil iki değil sürekli karşılaşınca bu tarz şeylerle insanı tiksindiriyor. Oynayan arkadaşlara iyi eğlenceler umarım bir sonraki serverda bunlara güzel bir ders veririz. Kendi destekli clanları hariç kimse oynamaz.

28 Eki 2019
10
0
0
Sjshshhshss
Sw'de magelere hiç bir şekilde Got korkusundan ceza verilmiyor onuda geçtim İtem satışı oldu ilk günün gecesi elimde 8 Share 7dw vardı 300 liraya aldım ve clanimdaki çoğu kişi +3taki Set aldı tl ile sonra İtem satışı ortaya çıkınca itemler silinicek muhabbeti oldu charlari sattık deathkonun Son db'si bundan sonraki db'lerde tutunabilicegini düşünmüyorum İtem satışlarını yaptı ortaya çıkınca inve bakma kapatıldı facebooktan sohbet kapatıldı ama itiraf ediyorum ben ve clan arkadaşlarım yaklaşık 3milyarlik İtem aldık

28 Eki 2019
10
0
0
Sjshshhshss
Sw'de magelere hiç bir şekilde Got korkusundan ceza verilmiyor onuda geçtim İtem satışı oldu ilk günün gecesi elimde 8 Share 7dw vardı 300 liraya aldım ve clanimdaki çoğu kişi +3taki Set aldı tl ile sonra İtem satışı ortaya çıkınca itemler silinicek muhabbeti oldu charlari sattık deathkonun Son db'si bundan sonraki db'lerde tutunabilicegini düşünmüyorum İtem satışlarını GmAres ve GmCaptain yaptı ortaya çıkınca inve bakma kapatıldı facebooktan sohbet kapatıldı ama itiraf ediyorum ben ve clan arkadaşlarım GmAresten yaklaşık 3milyarlik İtem aldık
İsteyen özelden yazabilir itemlerin Letter kscsi var atabilirim

4 Eki 2017
445
46
46
26
Sw'de magelere hiç bir şekilde Got korkusundan ceza verilmiyor onuda geçtim İtem satışı oldu ilk günün gecesi elimde 8 Share 7dw vardı 300 liraya aldım ve clanimdaki çoğu kişi +3taki Set aldı tl ile sonra İtem satışı ortaya çıkınca itemler silinicek muhabbeti oldu charlari sattık deathkonun Son db'si bundan sonraki db'lerde tutunabilicegini düşünmüyorum İtem satışlarını yaptı ortaya çıkınca inve bakma kapatıldı facebooktan sohbet kapatıldı ama itiraf ediyorum ben ve clan arkadaşlarım yaklaşık 3milyarlik İtem aldık
AT KSC Yİ BEKLİYORUM

1 May 2018
147
21
18
angara
At yalanı sikeyim inananı +1

24 Kas 2019
5
2
2
aydın
o aadamı bunların banlamaya gotu yemez.. artık ne verıyorsa bunlara aynı adam goblınde macro actı.. belkıde kxp @GmCaptain a soyledım adam hıc bır ceza almadı dc oldu sonra oyuna gırıp slotu bırakıp gıttı halen ceza almadan oynamaya devam edıyor burdada barız ama gene ceza almaz
gm captain mi tanıyamadınız mı bu adamı daha, adamda onların işbirlikçisi, pazar mafyasıyla iş tutuyor üzerinde fazla item varsa anında göstermelik foruma şikayet bu arkadasta kaerkter banlanmıstır diye sow yapar, maksat dostlar alısveriste görsün hesabı, facebooka resimleriyle ifsa konusu actım oyundan yazdım adam hiç üşenmemiş, karekter ban, ip ban yetmedi mac ban atmıs ne sucmus be, allahta yetkileri bu kadar yoksa cezaevine atıp idam bile ederler